خدمات ما

مشاوره کشاورزی

مشاوره کشاورزی و دامداری

بهشت دماوند فعال در زمینه ی تولید، فرآوری محصولات کشاورزی، دامپروری و صادرات این محصولات به کشورهای منطقه و فرامنطقه‌ایی است. استراتژی این شرکت مبنی بر تولید محصولاتی با جنبه های صادراتی است لذا دارا بودن کیفیت مناسب محصول جهت صادرات مداوم از اصول اساسی این امر میباشد. همچنین این شرکت دارای کارشناسانی خبره در زمینه مشاوره‌ کشاورزی ( کاشت، داشت، برداشت) و تدوین طرح‌های توجیهی اقتصادی متناسب با توان مشتری تا مرحله اجرا و مشاوره در زمینه صادرات محصولات به بازارهای هدف می باشد.

طراحی و ساخت فضای سبز تفریحی و گردشگری - شرکت بهشت دماوند

طراحی و ساخت فضای سبز تفریحی و گردشگری

شرکت بهشت دماوند با اتکا بر دانش مهندسان و طراحان خود و با بهره گیری از دانش روز دنیا در حوزه فضای سبز و محوطه سازی توانسته انسان مدرن را با طبیعت آشتی دهد و فراتر از انتظارات مشتریان خود ظاهر شود.

بعلاوه این شرکت از سال 1396 با احداث نهالستان در همان مراتع اقدام به فعالیت در زمینه ی پرورش نهال های زینتی و غیر مثمر کرده است. طراحی و ساخت انواع فضای سبز طبیعی و مصنوعی، ساخت برکه، آب نما و آلاچیق، روف گاردن وسیستم آبیاری هوشمند از جمله توانایی های مهندسان و متخصصان این شرکت میباشد. به کارگیری گونه های متنوع و مناسب اقلیم منطقه مهمترین مبحث ساخت یک فضای سبز پایدار می باشد که متخصصان بهشت دماوند دارای تجربه فراوان در زمینه هستند. همچنین این شرکت بزرگترین وارد کننده ی درخت و گلهای مصنوعی در ایران می باشد که نظر مخاطبان خود را جلب کرده است. اولین و مهمترین قدم برای داشتن باغی با فضای سبزی زیبا، تهیه طرحی اصولی، کارآمد و منطبق با اصول فنی و مهندسی طراحی فضای سبز است. طراحی فضای سبز و باغ‌آرایی را تنها باید به کارشناسان متخصص و با تجربه واگذار کنید زیرا کارشناسان متخصص در این زمینه با داشتن علم و هنر معماری و باغبانی و نیز شناخت گونه های گیاهی میتوانند طرح های اصولی و در عین حال زیباتر و کارآمدتر و همچنین تجهیزات مناسبتری نسبت به فضای سبز را انتخاب کنند.گروه مهندسی بهشت دماوند مجموعه‌ای فعال در زمینه طراحی محوطه باغ و فضای سبز می‌باشد که کارشناسان متخصص به این کار در این مجموعه فعالیت می‌نمایند و تاکنون پروژه های طراحی فضای سبز و باغ آرایی متعدد با کاربری های گوناگون را در رزومه کاری خود ثبت نموده است.

خدمات بهشت دماوند

طراحی، ساخت و تامین ابزارآلات و ماشین‌های کشاورزی و دامپروری

renewable energy

تامین پکیج های انرژی تجدیدپذیر

گلخانه گوجه

احداث انواع گلخانه

پرورش قارچ دکمه ای

پرورش قارچ دکمه‌ای

صادرات محصولات غذایی

صادرات محصولات شما

grape

کاشت و پرورش درختان میوه

کاشت زعفران

صفر تا صد کشت زعفران

Export Consulting

مشاوره صادرات

پروژه‌های اخیر

project 3

باغ پسته

احداث 30 هکتار باغ پسته مکانیزه در مراتع تیرکوه استان سمنان

گلخانه هیدروپونیک

گلخانه هیدروپونیک

احداث گلخانه ی 2 هکتاری هیدروپونیک در شهرک گلخانه‌ای درجزین استان سمنان